Atlasglobal Odessa Semalarında

Atlasglobal Odessa Semalarında

Ülkemizin önemli havayolu firmalarından Atlasglobal yatırımlarına ve uçuş noktalarına yenilerini katmaya devam ediyor.1 Kasım 2018 tarihinden itibaren başlayacak Odessa seferleri ile Atlasglobal, Ukrayna’nın önemli tatil ve kültür merkezini uçuş notasına alıyor. Karadeniz kıyısının en büyük limanlardan birine sahip olan Odessa bilet fiyatları 179 dolardan başlıyor.

Atlasglobal, 1 Kasım 2018’de başlayacak karşılıklı İstanbul-Odessa seferlerini, pazartesi, perşembe, cuma ve pazar günleri olmak üzere haftanın dört günü gerçekleştirecek.

Ayrıca Atlasglobal, KLM ile ortak uçuş noktalarının sayısı da sürekli artıyor.

Atlasglobal, geçtiğimiz günlerde kapsamı genişletilen Air Serbia ile ortak uçuşlarının ardından Avrupa’nın önde gelen havayolu şirketlerinden KLM ile ortak uçuş anlaşmasının da kapsamını genişletiyor. Uluslararası arenadaki büyüme stratejisinin bir parçası olarak Atlasglobal, KLM ile mevcut codeshare anlaşması çerçevesinde gerçekleştirilen Amsterdam-Zürih, Kopenhag Stockholm uçuşlarına 4 Temmuz itibarıyla başladı. Anlaşma sayesinde her iki havayolu hem mevcut iş birliklerini güçlendirmiş hem de birbirlerinin uçuş ağına erişim imkanıyla yolculara çok sayıda uçuş alternatifi sunmuş olacak.

En uygun ve hesaplı Atlasglobal uçak biletlerini sitemiz üzerinden 7/24 satın alabilirsiniz. Online uçak bileti satın almak için bilet arama motorumuzu kullanabilirsiniz.  Tüm "Atlasglobal Uçak Biletleri" için tıklayınız.

2018 © Tüm hakkı saklıdır. hesaplibiletal.com