Arnavutluk Türkiye'ye Air Albania İle Uçuyor!

Arnavutluk Türkiye'ye Air Albania İle Uçuyor!

Arnavutluk'un Türk Hava Yolları (THY) ortaklığında kurulan ilk havayolu şirketi olan Air Albania, bu ülkeyi dünya metropollerine bağlayan bir köprü vazifesi üstlenecek. Tamamen THY destekli eğitim ve yatırım yapan ve Eylül ayında hizmete giren Air Albania ilk sembolik uçuşunu bu ayın ortalarında 80 başarılı öğrenci ile başkent Tiran'daki Rahibe Teresa Havalimanı'ndan İstanbul'a yapmıştı.

Air Albania bir diğer uçuşunda ise Arnavutluk'tan gazeteci ve sanatçıları, Avrupa ile Asya'nın buluştuğu İstanbul'a tanıtım amaçlı bir gezi için taşıdı. İstanbul'daki tarihi ve kültürel mekanları ziyaret edip boğaz turu yapan grup, İstanbul'un güzelliklerine duydukları hayranlığı gizleyemedi.

Arnavutluk'u diğer ülkelere ve bu ülkelerin metropollerine bağlayan köprü olarak nitelendirilen Air Albania, sadece Arnavutluk'u dünyaya tanıtmada değil, Arnavutlara kaliteli hizmet sunmada da ülkenin yeni bir imajı haline geldi.

Air Albania'nın aktif olarak hizmet sunmaya başlaması ile ülkeden çekilecek olan Türk Hava Yolları Arnavutluk seferlerini tamamen Air Albania'ya bıraktı. Şirket uçuşlarını 2012 yılında THY filosuna katılan TC-JLR kuyruk tescilli Airbus A319 tipi uçakla gerçekleştirecek.

Sitemizden Air Albania seferlerine ait en uygun ve en hesaplı uçak biletlerini listeleyebilir ve satın alabilirsiniz.En hesaplı ve online satın alabileceğiniz "Arnavutluk Uçak Biletleri" için tıklayınız.

2018 © Tüm hakkı saklıdır. hesaplibiletal.com