Corendon Filosuna 7 Yeni Uçak Daha Katıyor

Corendon Filosuna 7 Yeni Uçak Daha Katıyor

Türk tescilli bir hava yolu operatörü olan ve Corendon Turizm Grubu bünyesinde kurulan Corendon Airlines, başarı ile tamamladığı 2018 yaz sezonu sonunda gözünü 2019 yılında ki yatırımlara dikti. Öyle ki firma 2019’da ilave yatırımlar ile kapasitesini arttırmaya hazırlanıyor. İkisi fabrika çıkışlı Boeing 737 MAX 8 olmak üzere bünyelerine yedi yeni uçak katacaklarını söyleyen Corendon Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, “Başta Türk turizmi olmak üzere sektöre olan inancımız ve son iki yıldır ağırlık verdiğimiz Avrupa çıkışlı uçuşlarımızın başarısı neticesinde kapasitemizi artırmaya karar verdik. 2019 yılı hedefimizi yüzde 30 büyüme ve 4 milyon yolcu olarak belirledik” dedi.

Firmanın Şu anda bünyesinde 11’i Türkiye, 2’si Malta, 3’ü de Hollanda bayraklı olmak üzere 16 uçağı bulunuyor. Filosuna, 2019 senesinde ikisi fabrika çıkışlı Boeing 737 MAX 8 olmak üzere 7 yeni uçak katacak. Bu uçakların 4’ü Türkiye, 3’ü de Corendon Airlines Europe yapımızda operasyonunu sürdürecek. Ayrıca havayolu firması filosuna katacağı yedi uçağa ilave olarak, kısa süreli yapılacak olan kiralamalar ile toplamda 29-30 uçak ile 2019 yaz sezonuna hazırlanıyor.

Hesaplibiletal.com olarak bizlerde Corendon Hava Yolları'nın resmi bilet satıcısıyız. Corendon Hava Yolları'na ait tüm seferleri ve bu seferlere ait uçak biletlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. En uygun ve en hesaplı Corendon seferli uçak biletleri 7/24 sitemizde online alıma açıktır.

Antalya üzerinden uçuş için en ideal seçim olan Corendon bugün Antalya - Hannover, Antalya - Dresden, Antalya - Leipzig, Antalya - Hamburg, Antalya - Erfurt, Antalya - Dusseldorf, Antalya - Nürnberg seferleri ile ön planda.

2018 © Tüm hakkı saklıdır. hesaplibiletal.com