Ukraine International Airlines 'ten İzmir-Kiev, Sofya ve Bükreş Uçuşları Başlıyor

Ukraine International Airlines 'ten İzmir-Kiev, Sofya ve Bükreş Uçuşları Başlıyor

Ukraine International Airlines 2019 yılında uçuş rotasını genişletmeye devam ediyor. Ukrayna’nın en büyük havayolu olan Ukraine International Airlines ülkemizden İzmir ile Kiev arası uçuşlara 15 Haziran 2019'da başlıyor. Elbette yaz sezonunda başlayacak bu seferler ile iki ülke arasında ulaşımda yeni bir rekabet ve direkt uçuş kolaylığı artacak.

İzmir-Kiev arası gerçekleşecek olan PS702 numaralı seferlerin İzmir’den hareket saati 14.30 varış saati ise Kiev saati ile 17.00 olurken, Kiev-İzmir arası gerçekleşecek olan PS701 numaralı seferin ise hareket saati 11.00, varış saati ise 13.20 olacağı belirtildi.Tüm bu uçuşlara ait en uygun ve en hesaplı uçak biletlerine sitemizden ulaşabilir, uçak biletinizi online olarak satın alabilirsiniz. Tüm Ukrayna uçak biletlerini görüntülemek için "Ukrayna Uçak Biletleri" sayfamızı ziyaret ediniz. Kiev aktarmalı olarak İzmir’den hareket edecek olan UIA yolcuları Avrupa, Uzak Doğu, Orta Doğu, Hindistan ve Bağımsız Devletler Topluluğu’ndaki UIA uçuş noktalarına bağlantı alabilecek.

Ayrıca kurum Mart 2019 sonunda start vereceği Sofya ve Bükreş uçuşlarını da duyurdu. Sofya ve Bükreş uçuşlarının başlangıç tarihi ise 31 Mart 2019 olarak belirtiliyor. Eğer şimdiden Sofya ve Bükreş için uçak bileti arayışınız varsa sizleri www.hesaplibiletal.com 'da en uygun bileti sorgulamaya bekleriz.

Ukraine International Airlines İletişim Direktörü Evgeniya Satska yaptığı açıklamada şunları belirtti:

“2019 için planımız, hal-i hazırda genişlemekte olan uçuş ağımızı yeni destinasyonlar ekleyerek büyütmeye devam etmek. Yeni uçuşlarımız ile birlikte, Ukrayna vatandaşları yeni uçuş noktalarını ziyaret edebileceği gibi, Bulgar, Roman ve Türk vatandaşlarına da daha fazla noktada ulaşarak, gerek Ukrayna’yı ziyaret etmelerini, gerekse oldukça kullanışlı bağlantılar sunduğumuz Kiev Borispol Havalimanı aktarmalı olarak UIA’nın geniş uçuş ağı dahilinde yer alan Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Kuzey Amerika şehirlerine gidebilmelerini sağlamaktan dolayı oldukça mutluyuz.”

2018 © Tüm hakkı saklıdır. hesaplibiletal.com