Uluslararası Ödüllerde Finalin Adı; Pegasus

Uluslararası Ödüllerde Finalin Adı; Pegasus

Pegasus Hava Yolları’ndan yapılan açıklamaya göre Pegasus, dünyanın dört bir yanındaki işletmelerin müşteri deneyimi projelerini ödüllendiren Uluslararası Müşteri Deneyimi Ödülleri kapsamında “Müşteri İçgörüleri ve Geri Bildirim” kategorisinde finale kaldı.

Hedeflerinin odağına müşteri deneyimini sürekli olarak iyileştirmeyi koyan Pegasus, ödüller kapsamında finale kalarak Türk sivil havacılığını uluslararası alanda temsil etmiş oldu. Bu anlamda Pegasus Hava Yolları’nı hesaplibiletal.com olarak tebrik eder, markanın nice başarılar ile anılmasını dileriz.

Haberde görüşlerine yer verilen Pegasus Hava Yolları Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk, Pegasus Hava Yolları olarak, en öncelikli hedeflerinden birinin misafirlerin uçuş öncesi, sırası ve sonrasındaki seyahat deneyimlerini daha da geliştirmek ve iyileştirmek olduğunu kaydetti.

Öztürk, bu kapsamda yapmaya devam ettikleri etkin projelerle Uluslararası Müşteri Deneyimi Ödülleri kapsamında "Müşteri İçgörüleri ve Geri Bildirim" kategorisinde finale kaldıklarını paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, "Ödüller kapsamında Türk sivil havacılık sektörünü temsil etmek de bizim için ayrı bir gurur kaynağı. Misafir deneyimini her geçen gün daha da iyileştirmeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

2018 © Tüm hakkı saklıdır. hesaplibiletal.com