Ankara - Bodrum

Ankara – Bodrum Uçak Bileti

Başkentimiz Ankara ile tatil cennetimiz Bodrum arası yılın her dönemi, her günü uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Başta THY Türk Hava Yolları üzere Pegasus ve Anadolu Jet gibi havayolu firmaları Ankara ile Bodrum arası günün farklı saatlerinde yoğun olarak sefer düzenlemektedir. Genellikle indirimli ve promosyonlu biletler ile uygun fiyata iki şehir arasında uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Direkt uçuş ile 1 saat 25 dakikada, aktarmalı olarak ( İstanbul üzerinden ) 3 saat 30 dakika ile 7- 8 saat arasında uçuş gerçekleştirerek iki şehir arasında uçak ile ulaşım sağlayabilirsiniz. İki kent arası seferler Ankara Esenboğa Havalimanı ile Milas – Bodrum Havalimanı arasında gerçekleştirilmektedir.

Ankara – Bodrum ve Bodrum – Ankara Uçak Bileti Fiyatları

Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Milas – Bodrum Havalimanı arası sefer düzenleyen tüm havayolu firmalarının en uygun, en hesaplı ve en ucuz fiyatlı uçak biletlerine hesaplibiletal.com üzerinden temin edebilirsiniz. Sitemiz bu iki konum arası sefer düzenleyen THY Türk Hava Yolları, Pegasus, AnadoluJet, AtlasGlobal gibi tüm havayolu firmalarının resmi bilet acentesidir. Sizlerde güvenle sitemiz üzerinden bu havayolu firmalarının uçak biletlerini online olarak satın alabilirsiniz.

Ankara – Bodrum Arası Uçuş Süresi

Ankara ile Bodrum arası uçuş süresi direkt uçuşlarda 1 saat 25 dakika sürerken, İstanbul üzerinden aktarmalı olarak 3 saat 30 dakika ile 7 ile 8 saat arasında sürmektedir.

Ankara’da Bulunan Havalimanları

Ankara’da uçuş için kullanabileceğiniz havalimanı Esenboğa Havalimanı’dır. Bu havalimanından şehir içlerine yolcu servisleri, toplu taşıma araçları, özel transfer araçları ve taksiler ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ Otobüsleri - Esenboğa Havalimanı’na inen tüm uçuşlar için servis düzenlenmektedir. Servis Güzergâhı; Esenboğa Havalimanı, Özel Bulvarı, Pursaklar, Çevreyolu, Batıkent Kavşağı, 75.Yıl Hipodromu, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, Şaşmaz Kavşağı, Şaşmaz Bulvarı, Sakıp Sabancı Bulvarı, Aşti. Yolculuk Süresi; yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Belediye Otobüsleri - 442 No’lu Belediye Otobüsü Havalimanı Biniş Noktası: İç Hatlar; İç hatlar geliş katı çıkış kapısı önü, Dış Hatlar; Dış hatlar geliş katı çıkış kapısı önü. Aşağıda yer alan linkten Belediye Otobüslerinin güzergâhları ve Havalimanına ulaşım ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. https://www.ego.gov.tr/tr/sayfa/2118/esenboga-hava-alanina-ulasim

Taksi - İç ve Dış hat gelen ve giden yolcu katlarında ayrılmış taksi alanlarında 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir. Detaylı bilgi için: www.esenbogataxi.com İrtibat Telefonu: 0 312 398 00 00 / 1258 / 0 312 398 08 97 – 98

Araç Kiralama – Havalimanı içinde bulunan birçok firmanın kiralama hizmetlerini kıyaslayarak size en uygun aracı kiralayabilir ve seyahat  planınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bodrum’da Bulunan Havalimanları

Tam adı Milas – Bodrum Havalimanı olan havalimanı bölgenin en yoğun yolcu trafiğine sahiptir. Özellikle yurt içi ve yurt dışından gelen turistlerin yoğun taleplerini karşılamak için iç hat ve dış hat terminali bulunan Milas – Bodrum havalimanı Bodrum'a 35, Milas'a 18 ve Muğla'ya 75 km. mesafede bulunuyor.

Milas - Bodrum Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Muttaş İle; Muğla Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma araçları ile Milas – Bodrum Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz. MENTEŞE OTOGAR (MUĞLA) - MİLAS-BODRUM HAVALİMANI ve BODRUM OTOGARI -MİLAS-BODRUM HAVALİMANI seferleri ile Havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Sefer bilgileri ve saatleri için; http://muttas.com.tr/sayfa/havalimani-seferleri

Havaş Seferleri İle; Havaş’ın yolcu servisleri ile Havalimanı’ndan şehir merkezine ve Didim’e ve şehir merkezinden ve Didim’den havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Detaylar http://www.havas.net/tr/Hizmetlerimiz/OtobusHizmetleriVeOtopark/OtobusServisNoktalari/Pages/Bodrum.aspx ‘da.

Taksi İle;  Oldukça konforlu olan taksiler, Muğla Milas-Bodrum Havalimanı’nda uçaktan indikten sonra da hayatınızı kurtarabilir. Çünkü özellikle Didim gibi toplu taşımayla doğrudan ulaşamayacağınız noktalara ulaşımda taksi en iyi seçeneklerden biri oluyor.

Araç Kiralama İle; Muğla Milas-Bodrum Havalimanı’nın her iki terminalinden de hizmet veren araç kiralama firmalarını değerlendirmenizi öneriyoruz. Çünkü Muğla’da özellikle turistik merkezler arasında yolculuk etmek istediğinizde kiralayacağınız araç size büyük fayda sağlayabilir.

Transfer Araçları İle; Muğla Milas-Bodrum Havalimanı’ndan VIP araç hizmeti sunan firmalarla anlaşarak gideceğiniz noktaya kadar rahat bir yolculuk yapmanız mümkün. Tavport’un sağladığı transfer hizmetini kullanabileceğiniz gibi küçüklü büyüklü pek çok başka özel firmalarla da iletişime geçebilirsiniz.

2018 © Tüm hakkı saklıdır. hesaplibiletal.com