İstanbul - Bodrum

İstanbul – Bodrum Uçak Bileti

İstanbul ile Bodrum arası ya da Bodrum’dan İstanbul’a ulaşım planınıza uygun uçak bileti için THY Türk Hava Yolları, Pegasus, Anadolu Jet, AtlasGlobal’in tüm seferlerine sitemiz üzerinden ulaşabilir ve bu seferlere ait biletleri online olarak satın alabilirsiniz. İster erken rezervasyon ile ister anlık uçuş planınız için en uygun, en hesaplı uçak bilet fiyatları hesaplibiletal.com’da sizleri bekliyor.

İstanbul – Bodrum ve Bodrum – İstanbul Uçak Bileti Fiyatları

İstanbul’dan Bodrum’a ya da Bodrum’dan İstanbul’a uçak ile ulaşım planınız varsa eğer en uygun ve en hesaplı uçak biletini sitemizden online olarak temin edebilirsiniz. Sitemiz iki kent arasında sefer düzenleyen tüm havayolu firmalarının anlık seferlerini sürekli kontrol ederek sizlere en hesaplı biletlerle sunmaktadır. Sitemizden sizlerde iki kent arasında uçak bileti arayarak en uygun fiyatlarla uçak biletine sahip olabilirsiniz.

İstanbul – Bodrum Arası Uçuş Süresi

İstanbul ile Bodrum arası uçuş süresi genel olarak 1 saat 15 dakika sürmektedir. Direkt değil de Ankara aktarmalı olarak Bodrum seferi yapılması durumunda ise yolculuk 3 saatten fazla sürmektedir.

İstanbul’da Bulunan Havalimanları

İstanbul’da uçuş için kullanabileceğiniz havalimanları İstanbul Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı ve 3. Havalimanı olarak tanımlanan İstanbul Yeni Havalimanı’dır.  Bu havalimanlarından şehir içlerine yolcu servisleri, toplu taşıma araçları, özel transfer araçları ve taksiler ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım Bilgileri;

Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Anadolu yakası Pendik / Kurtköy'de, Kadıköy'e 40 km, Pendik'e 12 km, Taksim'e ise 50 km mesafededir. TEM otoyoluna 1.5 km’lik, E-5 karayoluna ise 5 km’lik bağlantı yolu ile ulaşım açısından son derece rahat bir trafiğe sahiptir.

                Burulaş - Burulaş 10.08.2017 tarihi itibariyle Bursa - Sabiha Gökçen Havalimanı arasında hizmet vermeye başlamıştır.

                Ulaşımpark - Ulaşımpark'ın 250 no'lu Otobüsleri, İzmit Otogar - Sabiha Gökçen Havalimanı arasında hizmet vermektedir.

                Havabüs - HAVABÜS Otobüsleri, Sabiha Gökçen Havalimanı-Kadıköy ve Havalimanı-Taksim arasında hizmet vermektedir.

                Belediye Otobüsü İETT’ye ait birçok otobüs ile havalimanı ile şehrin farklı noktalarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı içinde bulunan otobüs duraklarını kullanarak seferlere ve seferlere ait bilgilere ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için İETT - 153 nolu iletişim hattını arayabilirsiniz.

Taksi – Sabiha Gökçen Havalimanı’nda 24 saat taksi hizmeti sunulmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı taksi hizmeti için; 0 216 588 12 35 veya 0 552 552 4 552’den ulaşabilirsiniz.

Deniz Otobüsü - Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, Pendik Deniz Otobüsü İskelesi’ne 14 km uzaklıktadır.

Atatürk Havalimanı Ulaşım Bilgileri;

Atatürk Havalimanı’na ulaşım için birçok alternatif bulunmaktadır. Bunlar arasında havalimanı yolcu servisleri, metro, İETT otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

                HAVABUS - Toplu taşımaya göre ücretleri daha yüksek olsa da hat güzergâhında durakları olanlar rahat bir ulaşım için tercih edebiliyor. 

                Metro – İstanbul içinden birçok noktadan Metro ile havalimanın ulaşım sağlayabilirsiniz. M1A, Yenikapı – Atatürk Havalimanı arasında 35 dakikalık bir mesafeyi gidip geliyor. Bu hat, Yenikapı’dan başlayarak sırasıyla Aksaray, Emniyet/Fatih, Ulubatlı/Topkapı, Bayrampaşa-Maltepe, Sağmalcılar, Kartaltepe/Kocatepe, Otogar, Terazidere, Davutpaşa/Yıldız Teknik Üniversitesi, Merter, Zeytinburnu, Bakırköy-İncirli, Bahçelievler, Ataköy/Şirinevler, Yenibosna, DTM/İstanbul Fuar Merkezi’nden devam ederek Havalimanı istasyonunda sonlanıyor. Diğer hatlardan da bu ahtta aktarma yaparak havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

                İETT Otobüsleri -  İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı bir çok hat ile havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. En güncel hat bilgileri için Mobiett mobil uygulamasını kullanmanızı ya da 153 nolu müşteri hizmetleri hattını aramanızı öneririz.

                Tüm bunların dışında havalimanı içinde bulunan taksi duraklarından Taksi ile, özel transfer firmaları aracılığı özel araçlar ile ya da yine havalimanı içinde ofisi bulunan araç kiralama firmalarından her hangi birinden hizmet alıp araç kiralayarak ta havalimanından şehir içinde rahatlıkla seyahat sağlayabilirsiniz.

Bodrum’da Bulunan Havalimanları

Tam adı Milas – Bodrum Havalimanı olan havalimanı bölgenin en yoğun yolcu trafiğine sahiptir. Özellikle yurt içi ve yurt dışından gelen turistlerin yoğun taleplerini karşılamak için iç hat ve dış hat terminali bulunan Milas – Bodrum havalimanı Bodrum'a 35, Milas'a 18 ve Muğla'ya 75 km. mesafede bulunuyor.

Milas - Bodrum Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Muttaş İle; Muğla Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma araçları ile Milas – Bodrum Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz. MENTEŞE OTOGAR (MUĞLA) - MİLAS-BODRUM HAVALİMANI ve BODRUM OTOGARI -MİLAS-BODRUM HAVALİMANI seferleri ile Havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Sefer bilgileri ve saatleri için; http://muttas.com.tr/sayfa/havalimani-seferleri

Havaş Seferleri İle; Havaş’ın yolcu servisleri ile Havalimanı’ndan şehir merkezine ve Didim’e ve şehir merkezinden ve Didim’den havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Detaylar http://www.havas.net/tr/Hizmetlerimiz/OtobusHizmetleriVeOtopark/OtobusServisNoktalari/Pages/Bodrum.aspx ‘da.

Taksi İle;  Oldukça konforlu olan taksiler, Muğla Milas-Bodrum Havalimanı’nda uçaktan indikten sonra da hayatınızı kurtarabilir. Çünkü özellikle Didim gibi toplu taşımayla doğrudan ulaşamayacağınız noktalara ulaşımda taksi en iyi seçeneklerden biri oluyor.

Araç Kiralama İle; Muğla Milas-Bodrum Havalimanı’nın her iki terminalinden de hizmet veren araç kiralama firmalarını değerlendirmenizi öneriyoruz. Çünkü Muğla’da özellikle turistik merkezler arasında yolculuk etmek istediğinizde kiralayacağınız araç size büyük fayda sağlayabilir.

Transfer Araçları İle; Muğla Milas-Bodrum Havalimanı’ndan VIP araç hizmeti sunan firmalarla anlaşarak gideceğiniz noktaya kadar rahat bir yolculuk yapmanız mümkün. Tavport’un sağladığı transfer hizmetini kullanabileceğiniz gibi küçüklü büyüklü pek çok başka özel firmalarla da iletişime geçebilirsiniz.

2018 © Tüm hakkı saklıdır. hesaplibiletal.com