Bodrum - Antalya

Bodrum - Antalya Uçak Bileti

Türkiye’nin tatil bölgelerimizin en değerlilerinden Antalya ile Bodrum arasını uçak ile ulaşım sağlamak için iki şehir arasında sefer düzenleyen tüm havayolu firmalarının uçak biletlerini sitemizden temin edebilirsiniz. Online uçak bilet satış sitesi hesaplibiletal.com olarak en uygun ve en hesaplı uçak biletlerini sizlere sunmak için tüm havayolu firmalarının Antalya – Bodrum ve Bodrum – Antalya seferlerini anlık sorguluyor ve en ucuz biletleri sizlere satın almanız için sunuyoruz.

Antalya - Bodrum ve Bodrum – Antalya Uçak Bileti Fiyatları

Genellikle yaz aylarında seferlerin daha yoğun yaşandığı iki şehir arasında uçuşların genellikle aktarmalı olarak gerçekleştirilmektedir. AtlasGlobal, Pegasus, AnadoluJet ve THY Türk Hava Yolları’nın uçak biletlerine ait en uygun fiyatları sitemizde bulabilir ve biletinizi birkaç saniyelik işlem ile satın alabilirsiniz. Kampanyalı, promosyonlu ve özel indirimli uçak biletlerine anlık sorgulamalar ile sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bodrum – Antalya Arası Uçuş Süresi

Bu iki ilimiz arasında seferler İstanbul ve Ankara üzerinden aktarmalar ile yapılmaktadır. Aktarma merkezi olarak İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Atatürk Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı kullanılmaktadır. Yakında bu noktaya İstanbul Yeni Havalimanı’da katılacaktır. Uçuş süresi 3 saat 25 dakika ile aktarma durumuna göre 12 saate kadar sürebilmektedir.

Antalya’da Bulunan Havalimanları

Antalya ilinde uçuşlara Antalya Havalimanı ev sahipliği yapmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı tüm seferlere hizmet veren Havalimanı Antalya şehir merkezinin kuzey doğusunda yer almakta olup, havalimanı D400 kara yoluyla şehir merkezine bağlanmaktadır. Şehir merkezinden araba ile yolculuk yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Antalya Havalimanına gelmek için lütfen Alanya Yolu’nu takip ediniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Toplu Taşıma Araçları İle; 600 numaralı otobüs her 30 dakikada bir Antalya Havalimanı ile Antalya otobüs terminali arasında yolculuk yapmaktadır ve 800 numaralı otobüs her 2 saatte bir havalimanı Lara bölgesine taşıma yapar.

Antalya sınırları içerisinde servis hizmetleri sağlayan minibüsler mevcuttur. Bunlar; Aspendos, Side Manavgat ve Alanya güzergâhları Kemer’e giden minibüslerin şehir merkezinin batısında bulunan Kemer otobüs durağından kalktığını göz önünde bulundurunuz.

Havalimanı Servis Otobüsleri İle; Havayolu şirketlerine ait otobüsler varış saatlerine göre hareket etmektedir. Daha fazla bilgi için havayolunuzla irtibata geçiniz. Tur operatörlerinin otobüsleri Antalya’ya bir tur operatörü aracılığıyla geliyorsanız sizi kalacağınız tatil yerine götürecek olan otobüs tur operatörü tarafından sağlanacaktır. 

Taksi ile Ulaşım; Taksi durakları tüm terminallerin gelen yolcu çıkışlarının önünde yer almaktadır. Tüm taksi sürücülerinin özel havalimanı kimlik kartları mevcuttur. Antalya Havalimanı’nda bulunan taksi şirketinin web sitesi; www.antalyaairporttaxi.net.

Araç Kiralama İle; Birçok araç kiralama şirketinin Antalya Havalimanı’nda bürosu bulunmaktadır. Antalya Havalimanı içinde bürosu bulunan firmalara buradan ulaşabilirsiniz.

Bodrum’da Bulunan Havalimanları

Tam adı Milas – Bodrum Havalimanı olan havalimanı bölgenin en yoğun yolcu trafiğine sahiptir. Özellikle yurt içi ve yurt dışından gelen turistlerin yoğun taleplerini karşılamak için iç hat ve dış hat terminali bulunan Milas – Bodrum havalimanı Bodrum'a 35, Milas'a 18 ve Muğla'ya 75 km. mesafede bulunuyor.

Milas - Bodrum Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Muttaş İle; Muğla Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma araçları ile Milas – Bodrum Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz. MENTEŞE OTOGAR (MUĞLA) - MİLAS-BODRUM HAVALİMANI ve BODRUM OTOGARI -MİLAS-BODRUM HAVALİMANI seferleri ile Havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Sefer bilgileri ve saatleri için; http://muttas.com.tr/sayfa/havalimani-seferleri

Havaş Seferleri İle; Havaş’ın yolcu servisleri ile Havalimanı’ndan şehir merkezine ve Didim’e ve şehir merkezinden ve Didim’den havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Detaylar http://www.havas.net/tr/Hizmetlerimiz/OtobusHizmetleriVeOtopark/OtobusServisNoktalari/Pages/Bodrum.aspx ‘da.

Taksi İle;  Oldukça konforlu olan taksiler, Muğla Milas-Bodrum Havalimanı’nda uçaktan indikten sonra da hayatınızı kurtarabilir. Çünkü özellikle Didim gibi toplu taşımayla doğrudan ulaşamayacağınız noktalara ulaşımda taksi en iyi seçeneklerden biri oluyor.

Araç Kiralama İle; Muğla Milas-Bodrum Havalimanı’nın her iki terminalinden de hizmet veren araç kiralama firmalarını değerlendirmenizi öneriyoruz. Çünkü Muğla’da özellikle turistik merkezler arasında yolculuk etmek istediğinizde kiralayacağınız araç size büyük fayda sağlayabilir.

Transfer Araçları İle; Muğla Milas-Bodrum Havalimanı’ndan VIP araç hizmeti sunan firmalarla anlaşarak gideceğiniz noktaya kadar rahat bir yolculuk yapmanız mümkün. Tavport’un sağladığı transfer hizmetini kullanabileceğiniz gibi küçüklü büyüklü pek çok başka özel firmalarla da iletişime geçebilirsiniz.

2018 © Tüm hakkı saklıdır. hesaplibiletal.com