Ankara - Antalya

Ankara – Antalya Uçak Bileti

Ankara ile Antalya arası uçak ile ulaşım planınız varsa eğer Pegasus, Anadolu Jet, THY Türk Hava Yolları’nın tüm seferlerine ve bu seferlere ait en uygun ve en hesaplı uçak biletlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Ankara – Antalya arası ya da Antalya – Ankara arası tüm seferlere ait en güncel ve anlık bilet bilgilerine sitemizden ulaşabilir ve online olarak rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Ankara – Antalya ve Antalya – Ankara Uçak Bileti Fiyatları

Ankara ile Antalya arası uçuş planınız için en uygun ve en hesaplı uçak biletlerini sitemizden temin edebilirsiniz. Online olarak biletinizi rezervasyon edebilir ya da satın alabilirsiniz. Ankara – Antalya ya da Antalya – Ankara uçak biletleri için hesaplibiletal.com olarak sizlere en ucuz uçak biletlerini sizlere sunuyoruz. Pegasus, Anadolu Jet, THY Türk Hava Yolları’nın en güncel fiyatlı uçak biletleri için sitemizde bilet araması yapabilirsiniz.

Ankara – Antalya Arası Uçuş Süresi

Ankara ile Antalya arası uçuş süresi direkt ya da aktarmalı uçuş seçeneğinize göre değişiklik gösterecektir. Direkt uçuşlarda 1 saat 10 dakika süren iki şehir arasında ki uçuş süresi İstanbul aktarmalı uçuşlarda 3 saat 25 dakika ile uçağın bekleme süresine göre 8 – 9 saat arasında sürebilmektedir.

Ankara’da Bulunan Havalimanları

Ankara’da uçuş için kullanabileceğiniz havalimanı Esenboğa Havalimanı’dır. Bu havalimanından şehir içlerine yolcu servisleri, toplu taşıma araçları, özel transfer araçları ve taksiler ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ Otobüsleri - Esenboğa Havalimanı’na inen tüm uçuşlar için servis düzenlenmektedir. Servis Güzergâhı; Esenboğa Havalimanı, Özel Bulvarı, Pursaklar, Çevreyolu, Batıkent Kavşağı, 75.Yıl Hipodromu, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, Şaşmaz Kavşağı, Şaşmaz Bulvarı, Sakıp Sabancı Bulvarı, Aşti. Yolculuk Süresi; yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Belediye Otobüsleri - 442 No’lu Belediye Otobüsü Havalimanı Biniş Noktası: İç Hatlar; İç hatlar geliş katı çıkış kapısı önü, Dış Hatlar; Dış hatlar geliş katı çıkış kapısı önü. Aşağıda yer alan linkten Belediye Otobüslerinin güzergâhları ve Havalimanına ulaşım ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. https://www.ego.gov.tr/tr/sayfa/2118/esenboga-hava-alanina-ulasim

Taksi - İç ve Dış hat gelen ve giden yolcu katlarında ayrılmış taksi alanlarında 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir. Detaylı bilgi için: www.esenbogataxi.com İrtibat Telefonu: 0 312 398 00 00 / 1258 / 0 312 398 08 97 – 98

Araç Kiralama – Havalimanı içinde bulunan birçok firmanın kiralama hizmetlerini kıyaslayarak size en uygun aracı kiralayabilir ve seyahat planınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya’da Bulunan Havalimanları

Antalya ilinde uçuşlara Antalya Havalimanı ev sahipliği yapmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı tüm seferlere hizmet veren Havalimanı Antalya şehir merkezinin kuzey doğusunda yer almakta olup, havalimanı D400 kara yoluyla şehir merkezine bağlanmaktadır. Şehir merkezinden araba ile yolculuk yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Antalya Havalimanına gelmek için lütfen Alanya Yolu’nu takip ediniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Toplu Taşıma Araçları İle; 600 numaralı otobüs her 30 dakikada bir Antalya Havalimanı ile Antalya otobüs terminali arasında yolculuk yapmaktadır ve 800 numaralı otobüs her 2 saatte bir havalimanı Lara bölgesine taşıma yapar.

Antalya sınırları içerisinde servis hizmetleri sağlayan minibüsler mevcuttur. Bunlar; Aspendos, Side Manavgat ve Alanya güzergâhları Kemer’e giden minibüslerin şehir merkezinin batısında bulunan Kemer otobüs durağından kalktığını göz önünde bulundurunuz.

Havalimanı Servis Otobüsleri İle; Havayolu şirketlerine ait otobüsler varış saatlerine göre hareket etmektedir. Daha fazla bilgi için havayolunuzla irtibata geçiniz. Tur operatörlerinin otobüsleri Antalya’ya bir tur operatörü aracılığıyla geliyorsanız sizi kalacağınız tatil yerine götürecek olan otobüs tur operatörü tarafından sağlanacaktır. 

Taksi ile Ulaşım; Taksi durakları tüm terminallerin gelen yolcu çıkışlarının önünde yer almaktadır. Tüm taksi sürücülerinin özel havalimanı kimlik kartları mevcuttur. Antalya Havalimanı’nda bulunan taksi şirketinin web sitesi; www.antalyaairporttaxi.net.

Araç Kiralama İle; Birçok araç kiralama şirketinin Antalya Havalimanı’nda bürosu bulunmaktadır. Antalya Havalimanı içinde bürosu bulunan firmalara buradan ulaşabilirsiniz.

2018 © Tüm hakkı saklıdır. hesaplibiletal.com