hesaplilibiletal

Gizlilik ve Güvenlik

 • Hesaplibiletal.com web sitesi veya mobil uygulaması üzerinde bulunan resim, metin ve içeriklerin tüm hakları hesaplibiletal.com ’a aittir, bu veriler hiçbir şekilde kopyalamaz ve basılı bir ortamda izinsiz kullanılamaz.

 • Hesaplibiletal.com sitesi veya mobil uygulaması üzerinden bilet aldığınızda hesaplibiletal.com gizlilik şartlarına uyacağınızı taahhüt etmiş olacaksınız. Uçak bileti alırken girdiğiniz iletişim bilgilerinizin, gerekli hallerde tedarikçiler, müşteri temsilcilerimiz ya da havayollarının toplamasına ya da kullanmasına izin vermiş olacaksınız.

 • Kanunlara aykırı bir durum ya da şirketimizin veya çalışanlarımızın güvenliğini tehdit eden bir durum mevcut değil ise sisteme girdiğiniz kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde başka kurum veya kişi ile paylaşılmayacaktır.

 • Sisteme girdiğiniz tüm şahsi bilgileriniz güvenli bir ortamda özenle saklanmaktadır.

 • Sisteme girdiğiniz kredi kartı/banka kartı bilgileriniz Bankacılık Kanunu gereğince hiçbir şekilde saklanamaz. Satın alacağınız uçak biletine karşılık 3d secure sistemiyle tarafınıza gönderilen şifre kredi kartınıza ait bankadan geldiği için hiç bir şekilde görüntülenemez ve saklanamaz. Bu sebepten dolayı bu bilgilerin isteğiniz dışında kullanılması mümkün değildir.

 • Hesaplibiletal.com Web sitemiz ve mobil uygulamamız şu an en güvenilir kredi kartı ödeme sistemi olan 3D Secure sistem ile çalışmaktadır. Bu sistem ile yaptığınız her işlemde sadece sizin, bankanızda kayıtlı olan telefonunuza gelen şifrenin, satın alma ekranına girilmesi ile kredi kartınızdan satın aldığınız biletin ücreti çekilir.

 • Sisteme girdiğiniz kişisel bilgileriniz kesinlikle başka kurum ve kuruluşlara dağıtılmayacaktır, bu bilgilerin izniniz olmadan reklam ve satış-pazarlama amacıyla kullanılmayacağını taahhüt ederiz. Ancak bu bilgileri, zaman zaman sizleri, havayollarının veya hesaplibiletal.com un yaptığı kampanyalardan haberdar etmek için kullanabiliriz.

 • Üye olurken girdiğiniz bilgileri sizin haricinizde hiçbir üye veya kuruluş görüntüleyemez, kullanamaz veya değiştiremez. Bu bilgiler sadece sizin talebiniz ve onayınız dahilinde sadece yetkili müşteri temsilcilerimiz tarafından değiştirilebilir.

 • Üyeliğinizi iptal etmek isterseniz üyelik kodu ve kullanıcı adınızla birlikte “üyelik iptali“ yazarak info@hesaplibiletal.com adresine bir mail atmanız yeterli olacaktır.

 • Sitemiz Ve mobil uygulamamız üzerinden yaptığınız işlemlerde istenilen Ad Soyad, Telefon Numarası, Yaş, TC Kimlik numarası ve mail adresi gibi bilgiler kimlik doğrulama ve havayollarının zorunlu kıldığı bilgilerdir ve başında *(yıldız) ile işaretlenmiştir. Bu bilgiler haricinde başka bilgi vermek istemediğiniz taktirde o kutucuğu boş bırakabilirsiniz. Bu bilgileri kayıt oluşturmak, bilet kesim işlemi ve istatistiklerinin yapılabilmesi için gerekli olup SSL güvenlik sistemiyle depolanmaktadır.

 • Hesaplibiletal.com istediği zaman Gizlilik ve Güvenlik Şartlarını güncelleme ve değiştirme hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden haberdar olabilmeniz için hesaplibiletal.com sitemizi zaman zaman ziyaret etmeniz gerekmektedir.