hesaplilibiletal

En Ucuz Koror Uçak Bileti

Koror (eskiden Corrora), Büyük Okyanusun batısındaki Caroline Adalarından biri. 2006'ya kadar Palau Cumhuriyeti'nin yönetsel merkeziydi. Babelthuap Adasının hemen güneybatısında yer alır. Bir bölümü volkanik, bir bölümü de mercan kireçtaşı kayaçlardan oluşur. Yüzölçümü 8 km², en yüksek yeriyse 140 m'dir. Japon yönetiminde (1944'ten önce) bulunduğu sırada kalabalık nüfuslu (30 bin dolayında) ve son derece gelişmiş bölgesel bir merkezdi. II. Dünya Savaşı sırasında büyük hasar gören ada sonraki yıllarda bir ticaret ve turizm merkezi olarak gelişti. 1976'da adada bir kopra işleme fabrikası kuruldu. 2006'ya kadar Palau Cumhuriyeti'nin idari merkeziydi. En Ucuz Koror Uçak Biletini hesaplibiletal.com dan güvenle satın alabilirsiniz.

En İyi Fiyat Garantisi

Aradığınız uçuş için seçtiğiniz tarih ve parkura göre tüm havayollarının uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp size, en uygun fiyatlı uçak biletini sunar.

En Kolay En Hesaplı Uçak Bileti Satın Alma

Hesaplibiletal.com web sitesi, ilk defa internet üzerinden ucuz uçak bileti alışverişi yapacak kişinin bile hiç zorlanmadan 2 dk içersinde uçak bileti satın alabileceği şekilde tasarlanmıştır.

Güvenli Online Alışveriş

Hesaplibiletal.com web sitesinden uçak bileti alırken kullanacağınız kredi kartınızın güvenliği hem 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü hem de 3D Secure sistemiyle sağlanmakta olduğu için son derece güvenlidir. Sistemimizden uçak bileti alırken en güvenilir yöntemle uçak bileti ödemenizi yapmış olacaksınız.

Rezervasyon ve İletişim

Uçak bileti Rezervasyonu yapmak, en ucuz uçak biletinizi telefonla satın almak veya uçak biletiniz hakkında her türlü sorularınız için
+90 850 441 1 861 nolu telefonumuzu 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

En ucuz uçak bileti için doğru adrestesiniz.