hesaplilibiletal

CORPORATE CLUB -TCC

Corporate Club, Hava yolları şirketlerinin kurumsal firmalara için sunduğu karşılıklı uçak bileti bağlılık programına verilen genel bir isimdir. Sunulan bu program da hedef; kurumsal firmaların almış oldukları uçak biletlerini kendi hava yolu şirketleri üzerine geçirip birden fazla hava yolu şirketinden bilet alınmasını önlemektir. Tüm hava yolu şirketleri bu bağlılık programını daha cazip hale getirebilmek ve kurumsal firmaları bağlılık programlarına dahil edebilmek için ; Uçak biletlerinde indirim Business Class biletleri için ücretsiz upgrade hakkı Daha fazla bagaj hakkı Corporate Club dahilinde sunulan en çekici avantajların başında gelmektedir. Detaylı Bilgi İçin 0850 441 1 861

En İyi Fiyat Garantisi

Aradığınız uçuş için seçtiğiniz tarih ve parkura göre tüm havayollarının uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp size, en uygun fiyatlı uçak biletini sunar.

En Kolay En Hesaplı Uçak Bileti Satın Alma

Hesaplibiletal.com web sitesi, ilk defa internet üzerinden ucuz uçak bileti alışverişi yapacak kişinin bile hiç zorlanmadan 2 dk içersinde uçak bileti satın alabileceği şekilde tasarlanmıştır.

Güvenli Online Alışveriş

Hesaplibiletal.com web sitesinden uçak bileti alırken kullanacağınız kredi kartınızın güvenliği hem 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü hem de 3D Secure sistemiyle sağlanmakta olduğu için son derece güvenlidir. Sistemimizden uçak bileti alırken en güvenilir yöntemle uçak bileti ödemenizi yapmış olacaksınız.

Rezervasyon ve İletişim

Uçak bileti Rezervasyonu yapmak, en ucuz uçak biletinizi telefonla satın almak veya uçak biletiniz hakkında her türlü sorularınız için
+90 850 441 1 861 nolu telefonumuzu 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

En ucuz uçak bileti için doğru adrestesiniz.